درباره پویش پیامک


پویش پیامک یکی از شرکتهای زیرمجموعه هولدینگ پویش گستران پندار سورا می باشد که از سال 1398 فعالیت خود را با عقد قرارداد با اپراتورهای داخلی آغاز کرد و در ادامه ی راه با توسعه روز افزون امکانات خود، سعی در بهبود ارائه خدمات برای شما مشتریان گرامی می کند. سیاست های کاری پویش پیامک به تبعیت از سیاست های پویش گستران تعیین شده و مشتری مداری در رقابتی سالم را سرلوحه‌ی فعالیت‌های خود قرار داده است و برآن هستیم تا با ارائه خدماتی مدرن و نوین بتوانیم رضایت خاطر شما عزیزان را جلب نماییم.

سامانه پیامکی با کمک بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا دارای سیستم مانیتورینگ هوشمند و کنترل دقیق است که این سامانه کمک می کند هر گونه تخلف را قبل از وقوع، شناسایی و پیشگیری نماید. سیستم فیلترینگ به فهرستی از کلمات نامتعارف حساس بوده و کاربر به‌محض پیامک نمودن کلماتی که در این فهرست موجود است با پیغام خطا و فیلتر شدن مواجه شده و ارسال این پیامک متوقف می‌شود. سیستم یکپارچه کنترل و مانیتورینگ به پشتیبان سامانه این امکان را می‌دهد که به‌سادگی کل پیامک‌های ارسالی را کنترل و در صورت مشاهده تخلف با کاربر متخلف برخورد گردد.

ما در مجموعه ی پویش پیامک در تلاش هستیم تا با پشتیبانی شبانه روزی و ارائه خدمات نوین و با کیفیت رضایت شما عزیزان را جلب نماییم. به یاد داشته باشید همکاران ما همواره پذیرای نظرات انتقادات و یا پیشنهادات شما همراهان گرامی از طریق تیکت و تلفن های تماس مجموعه هستند. از حسن نظر شما در این خصوص سپاسگزاریم.